2e Wilhelminapolderloop

Wilhelminapolderloop
Rangschikking Totaal Jeugdloop (1km)
RangStartnummerNaamVerenigingCat.Rang cat.AanloopRonde 1Ronde 2FinishKm/uMin/kmVerschil
Jeugdloop (1km)
Meisjes
8129Jill BoudewijnsAV´56Meisjes1004:2913.44:28--
9124Amy Lee BoddaertGoesMeisjes2004:2913.34:28+0
12130Kate BoudewijnsAV´56Meisjes3005:1811.35:17+49
Jongens
1128Dyero IJzermansSpadoJongens 1003:4116.33:40--
2131Lyano IJzermansSpadoJongens 2003:4316.13:42+2
3135Sam MullaertKapelleJongens 3003:4416.13:43+3
4133Rens van DalenAV´56Jongens 4004:0114.94:00+20
5125Bas GrobVlissingenJongens 5004:1114.34:10+30
6134Rody DeesAV´56Jongens 6004:1314.24:12+32
7126Claudio BoddaertGoesJongens 7004:1514.14:14+34
10127Daan MullaertAV´56Jongens 8004:3013.34:29+49
11132Max de KokAV´56Jongens 9004:3313.14:32+52
Indien op of aanmerkingen met betrekking tot de uitslagen, graag uw reactie
mailen naar robbertmeeuwse@live.nl.
Wilhelminapolderloop
Rangschikking Totaal 5km
RangStart nr.NaamVereniging/woonplaatsCat.FinishKm/uMin/kmVerschil
5km
1.186Wouter VerstraateGonzalez Running TeamMsen17:2117.33:28--
2.175Patrick GiljamNieuwerkerkMsen18:0016.63:35+39
3.174Noor DekkerGonzalez Running TeamVsen18:0116.63:36+40
4.184Timo d'HontKuitaartMsen18:1116.53:38+50
5.139Arnoud RijkAV´56Msen18:2916.23:41+1:08
6.165Leonard SimonseAV´56Msen19:3315.33:54+2:12
7.182Ruben BoutensMiddelburgMsen19:5315.03:58+2:32
8.166Leonie TonAV´56V4520:0414.94:00+2:43
9.183Stijn KooleDynamicaJongens 20:2414.74:04+3:03
10.180Ronald AartsAV´56M5520:3514.54:06+3:14
11.176Petra BruijsSpadoV4521:0414.24:12+3:43
12.147Elise MolAV´56Meisjes21:1214.14:14+3:51
13.143Casper BaasMiddelburgM4521:1514.14:14+3:54
14.157Jan van DijkVeenendaalM5521:1914.04:15+3:58
15.146Dore PriesterAV´56Vsen21:4513.84:20+4:24
16.159Jasmijn van DierenAV´56Vsen22:2413.34:28+5:03
17.137Albert KarstanjeDynamicaM6522:4813.14:33+5:27
18.179Ron DellebekeDynamicaM5522:5113.14:34+5:30
19.181Ruben Sinke´s-GravenpolderMsen23:4712.64:45+6:26
20.145Demi RoelsBredaVsen24:1412.34:50+6:53
21.136Acronius KramerAV´56M6524:2212.34:52+7:01
22.150Esther van Sluijs-KoleAV´56V4524:3512.24:54+7:14
23.163Krista De KamAV´56V3524:5012.04:57+7:29
24.140Aukje GuiljamNijkerkerveenV3524:5512.04:58+7:34
25.153Henrike Blokpoel-LeendertseOost-SouburgVsen25:4711.65:09+8:26
26.193Arthur StijnsDynamicaM6526:0611.55:13+8:45
27.154Jacquelien SmitAV´56V4526:1811.45:15+8:57
28.148Ella de KokAV´56Vsen27:1011.05:25+9:49
29.151Gisela Nijsse-MeertensAV´56V5527:2310.95:28+10:02
30.158Janneke BoutensMiddelburgV5528:0110.75:36+10:40
31.155Jacqueline MeijersAV´56V4528:1710.65:39+10:56
32.162Kees van den PolAV´56M6528:5810.35:47+11:37
33.178Rianne VerschuureAV´56V3529:1210.25:50+11:51
34.167Liesbet BodeYersekeV3529:4110.15:56+12:20
35.152Heleen de vliegerVlissingenV5533:019.06:36+15:40
Indien op of aanmerkingen met betrekking tot de uitslagen, graag uw reactie
mailen naar robbertmeeuwse@live.nl.
Wilhelminapolderloop
Rangschikking Totaal 10km
RangStart nr.NaamVereniging/woonplaatsCat.Ronde 1Ronde 2FinishKm/uMin/kmVerschil
10km
1.255Rob MustersBredaM3517:4917:4935:3816.83:33--
2.238Mark KuipersEmmenMsen18:0118:3336:3416.43:39+56
3.191Annemiek Van KootenArenaVsen19:1718:4237:5915.73:47+2:21
4.224Laurey van den BergeAV FlakkeeVsen19:2018:4838:0815.73:48+2:30
5.215John ElieMiddelburgMsen19:2119:3538:5615.43:53+3:18
6.192Antoine KunstGoesM3519:2020:0439:2415.23:56+3:46
7.189Aart Van de VeldeSchuddebeursM3519:2020:3139:5115.03:59+4:13
8.210JanKees JacobseGoesM3519:3320:2639:5915.03:59+4:21
9.263Wilko de VosAV´56M5519:5820:0940:0714.94:00+4:29
10.244Patrick van IerselAV´56M4519:5820:2340:2114.84:02+4:43
11.235Marius BoonnanHeinkenszandM3520:0021:1141:1114.54:07+5:33
12.227Lydia KleinjanFortiusVsen20:4921:1442:0314.24:12+6:25
13.277Frank HoogstrateYersekeM3520:5021:1342:0314.24:12+6:25
14.209Jan Willem MeeuwseAV´56M5520:4821:3042:1814.14:13+6:40
15.230Marcel UitterhoeveAV´56M3520:4921:3542:2414.14:14+6:46
16.229Marc de GrooteMiddelburgM4521:2421:3042:5413.94:17+7:16
17.201E VermeiHeinkenszandM5522:0621:2543:3113.74:21+7:53
18.234Marijn TraasAV´56M3521:4122:0643:4713.74:22+8:09
19.226Lizo KoppejanAV´56M4522:0622:0844:1413.54:25+8:36
20.241Maurice SteketeeMiddelburgM3522:0622:3844:4413.44:28+9:06
21.199Danmar DeesGoesM4522:0622:4944:5513.34:29+9:17
22.276Esther NoteboomAV´56Vsen22:4622:2445:1013.24:30+9:32
23.194Arthur van AartsenMiddelburgM4522:1822:5345:1113.24:31+9:33
24.249Ralf KuipersEmmenMsen23:1222:0045:1213.24:31+9:34
25.252Rene GoetheerAV´56M4522:3423:1345:4713.14:34+10:09
26.245Patty FranseAV´56Vsen23:0222:4645:4813.14:34+10:10
27.212Jan de JagerAV´56M3523:0122:4845:4913.04:34+10:11
28.236Marius BesuijenAV´56M5523:3922:1845:5713.04:35+10:19
29.320Stefan UitterhoeveGoesMsen23:0122:5745:5813.04:35+10:20
30.196Bennei De looffVlissingenMsen23:0222:5846:0013.04:35+10:22
31.237Marjon MulderKoudekerkeVsen23:0223:0046:0213.04:36+10:24
32.223Ko van DammeAV´56M5523:0223:0346:0513.04:36+10:27
33.219Jos den HollanderAV´56M5523:0123:0546:0613.04:36+10:28
34.203Eric van RemortelAV´56M5523:0123:0646:0713.04:36+10:29
35.242Muriel HofmanAV´56V3523:0123:0746:0813.04:36+10:30
36.259Saskia GooleAV´56V4523:0123:0946:1012.94:36+10:32
37.239Maroeska ArsAV´56V4523:0123:1346:1412.94:37+10:36
38.220Jos PutVlissingenM5523:2322:5946:2212.94:38+10:44
39.232Marije BesuijenMiddelburgV3523:2323:0146:2412.94:38+10:46
40.231Marco van ´t WesteindeAV´56M3523:0023:5746:5712.74:41+11:19
41.225Lisa KapteijnAV´56Meisjes A23:0224:1247:1412.74:43+11:36
42.251Remco KapteijnAV´56M4523:2323:5347:1612.64:43+11:38
43.213Joey van BelzenMiddelburgMsen22:3824:4647:2412.64:44+11:46
44.222Kees van den BerkLoopgroep Aart StigterM5523:3424:0047:3412.64:45+11:56
45.205Ilona HartenOost-SouburgV4523:2624:2847:5412.54:47+12:16
46.315Bartjan VolmerArnemuidenMsen24:3024:1348:4312.34:52+13:05
47.217Joost MoerdijkGoesM3524:4724:2949:1612.14:55+13:38
48.207Jack SmitsOost-SouburgM5524:4625:1650:0211.95:00+14:24
49.195Bas de LeeuwGoesMsen23:2326:5650:1911.95:01+14:41
50.243Niels Van KootenWolphaartsdijkM3525:3525:0450:3911.85:03+15:01
51.248Pim de JongeAV´56M4525:4225:1050:5211.75:05+15:14
52.202Edith van DijkeAV´56Vsen25:4625:1551:0111.75:06+15:23
53.260Sebastian NijssenMiddelburgM4525:2725:4151:0811.75:06+15:30
54.204Herman van de GlindAV´56M4525:4525:2851:1311.75:07+15:35
55.208Jacob GoedhartGoesM3525:1426:0551:1911.65:07+15:41
56.321Stefan van den DriesAV´56M3525:1326:2151:3411.65:09+15:56
57.253René NijsseAV´56M5526:5425:4152:3511.45:15+16:57
58.214John GuequierreDynamicaM6526:1826:4052:5811.35:17+17:20
59.247Piet BeijerMiddelburgM6526:1926:3952:5811.35:17+17:20
60.216Jolanda van KeulenMiddelburgV4526:0326:5853:0111.35:18+17:23
61.198Corine JanseGoesV3526:1926:5053:0911.25:18+17:31
62.258Rosette VerkaartVlissingenV3526:2627:0053:2611.25:20+17:48
63.296Léonhard van EgeraatBergen op ZoomM6526:2027:3853:5811.15:23+18:20
64.197Cees KoomanLoopgroep Aart StigterM6531:2724:0655:3310.85:33+19:55
65.257Roelien Grob-BraberVlissingenV3527:1328:2355:3610.75:33+19:58
66.233Marijke SimonsMiddelburgVsen28:3728:2557:0210.55:42+21:24
67.11Janneke WiskerkeAV´56V5528:3129:1457:4510.35:46+22:07
68.314Theo SimonsMiddelburgM6528:4329:3358:1610.25:49+22:38
69.142Carolien HoogestegerAV´56V4528:2730:4159:0810.15:54+23:30
70.250Regina VerhageAagtekerkeV5528:4430:5059:3410.05:57+23:56
71.206Jack de GrooteAV´56M6530:3829:591:00:379.86:03+24:59
72.254Carin van der KolkBennekomVsen30:0031:201:01:209.76:07+25:42
73.190Andrea KoningAV´56V3531:4630:521:02:389.56:15+27:00
74.221Katinka van de GlindAV´56V4531:4530:541:02:399.56:15+27:01
75.200Diana KoopmanAV´56V4533:1034:541:08:048.86:48+32:26
Indien op of aanmerkingen met betrekking tot de uitslagen, graag uw reactie
mailen naar robbertmeeuwse@live.nl.
Wilhelminapolderloop
Rangschikking Totaal 15km
RangStart nr.NaamVereniging/woonplaatsCat.Ronde 1Ronde 2Ronde 3FinishKm/uMin/kmVerschil
15km
1.302Martijn de KokAV´56M3517:3118:2017:5453:4516.73:34--
2.290Jozias BooneAV´56M3517:3118:2118:0453:5616.63:35+11
3.273Crum Van der LindenDynamicaM3518:1519:0819:0656:2915.93:45+2:44
4.272Corne van BelzenMiddelburgM3518:5219:2919:3457:5515.53:51+4:10
5.265Arjo VerhageDynamicaM4518:5319:2820:0958:3015.33:53+4:45
6.298Lion BaasDynamicaM4519:1619:5119:4658:5315.23:55+5:08
7.308Peter GuiljamNijkerkerveenMsen19:3219:4019:5959:1115.23:56+5:26
8.283Heddie NieuwdorpAV´56M5519:3119:5320:2859:5215.03:59+6:07
9.289John SlabbekoornKapelleM4519:4220:2720:421:00:5114.74:03+7:06
10.317Vincent MulderGonzalez Running TeamM3520:0720:3020:391:01:1614.64:05+7:31
11.307Patrick OnderdijkSerooskerkeM3520:0720:3220:531:01:3214.64:06+7:47
12.282Hans VerhaagenAV´56M4520:4521:2621:091:03:2014.24:13+9:35
13.266Bart VerhaegheAV´56M3521:0822:3223:311:07:1113.34:28+13:26
14.310Reinier SpijkGoesM3522:1522:4522:241:07:2413.34:29+13:39
15.275Esther de KoningAV´56V3522:3422:4122:111:07:2613.34:29+13:41
16.318Wendy Wijnstra-SlabbekoornAV´56V3522:3322:4122:141:07:2813.34:29+13:43
17.291Judith GoetheerAV´56V3522:3422:4122:191:07:3413.34:30+13:49
18.268Berry SimonseAV´56M4522:3222:4222:211:07:3513.34:30+13:50
19.281Hans TramperAV´56M4522:3322:4322:201:07:3613.34:30+13:51
20.312Rinus PaardekooperAV´56M5522:1522:4722:381:07:4013.34:30+13:55
21.301Martijn de KoningAV´56M3522:3422:4122:301:07:4513.24:30+14:00
22.280Gino DhanisSint JansteenM5522:3422:4222:551:08:1113.24:32+14:26
23.264Wim BosAV´56M3522:5323:1823:441:09:5512.84:39+16:10
24.284Henny StratingAV´56V4522:5123:4923:371:10:1712.84:41+16:32
25.295Leon van KruiningenKapelleMsen23:1123:4023:341:10:2512.74:41+16:40
26.292Kees Den HollanderDreischorM4523:1023:4023:551:10:4512.74:42+17:00
27.309Piet OvaaMeliskerkeM5522:3624:1424:061:10:5612.64:43+17:11
28.299Marco OlivierVlissingenM4523:2024:1024:241:11:5412.54:47+18:09
29.288Johan de VliegerDynamicaM5524:2124:0423:461:12:1112.44:48+18:26
30.271Corien NieuwenhuizeAV´56Vsen24:2024:0623:561:12:2212.44:49+18:37
31.313Sjaak Dekker´s-Heer ArendskerkeM5525:1325:4025:391:16:3211.75:06+22:47
32.319Wim de JongeAV´56M6524:4925:4926:051:16:4311.75:06+22:58
33.303Martijn RuissenWolphaartsdijkM3525:0626:3026:361:18:1211.55:12+24:27
34.279Gertjan BakkerAV´56M4525:4926:3626:221:18:4711.45:15+25:02
35.274Ellie SpaansAV´56V5526:4227:0826:381:20:2811.15:21+26:43
36.285Ingrid KoeneAV´56V5526:4227:0726:401:20:2911.15:21+26:44
37.278Gerrit SpaansAV´56M6526:4227:0826:401:20:3011.15:21+26:45
38.300Marina Mol-KrijgerAV´56V3527:0528:0527:341:22:4410.85:30+28:59
Indien op of aanmerkingen met betrekking tot de uitslagen, graag uw reactie
mailen naar robbertmeeuwse@live.nl.