Kampioenen


Categorie Onderdeel Naam
Prestatie Jaar
U9 meisjes 40 m Veerle Boot ZK 7.30 sec 2024
U9 meisjes 600 m Veerle Boot ZK 2.18.76 min 2024
U9 meisjes 40 mh (30cm) Veerle Boot ZK 7.99 sec 2024
U10 meisjes kogel (2kg) Daphne Joppe ZK 4.16 m 2018
U20 vrouwen 100 m Leannah Sies ZK 14.83 sec 2017
U20 vrouwen 800 m Judith Lodder ZK 2.45.38 min 2017
U20 vrouwen kogel (4kg) Leannah Sies ZK 7.71 m 2017
U20 vrouwen discus (1kg) Leannah Sies ZK 22.48 m 2017
Vrouwen 10 km Laurey van den Berge-Hey ZK 38.42 min 2017
Vrouwen 15 km Laurey van den Berge-Hey ZK 58.36 min 2023
U8 jongens 40 m Timme Bezuijen ZK 7.94 sec 2023
U8 jongens 600 m Timme Bezuijen ZK 2.26.90 min 2023
U8 jongens verspringen Timme Bezuijen ZK 2.65 m 2023
U8 jongens Vortexwerpen Timme Bezuijen ZK 12.17 m 2023
U10 jongens 40 mh (30cm) Job van Papeveld ZK 7.50 sec 2023
U12 jongens Vortexwerpen Auke van Strien (U11) ZK 27.22 m 2024
Mannen 1500 m David Bouman ZK 5.05.47 min 2010
Mannen 1500 m Leonard van Putten ZK 4.13.5 min 1997
Mannen 3000 m Eric Wolfert ZK 10.10.0 min 2012
Mannen 3000 m Edwin Stolk ZK 9.17.70 min 2004
Mannen 5000 m Edwin Stolk ZK 15.51.10 min 2004
Mannen 3000 m stpl (91,4cm) David Bouman ZK 12.35.63 min 2011
Mannen 15 km Pieter Klem ZK 57.22 min 2006
Mannen 10 EM Johnny Arensman ZK 59.47 min 2013
Mannen 10 EM Pieter Klem ZK 58.24 min 2009
Mannen 35 15 km Ricardo Sint Nicolaas ZK 48.22 min 2023
Mannen 50 10 EM Ferry Engel ZK 1.00.49 uur 2012
Mannen 60 10 EM Arie van Dijk ZK M55 1.10.13 uur 2013
U9 meisjes 1250 m Karlijn Bezuijen ZK 6.55 2020
U10 meisjes 900 m Daphne Joppe ZK 4.48 2017
U12 meisjes 1250 m Daphne Joppe (A2) ZK A2 6.23 2020
U12 meisjes 1300 m Daphne Joppe (A1) ZK A1 6.13 2018
U12 meisjes cross Jobine Akershoek ZK A1 1e 2008
U16 meisjes cross Laurey Hey ZK 1e 2004
U18 vrouwen cross Laurey Hey ZK 1e 2006
U20 vrouwen 4600 m Judith Lodder ZK 20.45 2017
U20 vrouwen cross Laurey Hey ZK 1e 2007
Vrouwen 10,1 km Laurey van den Berge-Hey ZK 43.32 2020
Vrouwen 10000 m Laurey van den Berge-Hey ZK 34.31 2014
Vrouwen 11 km Laurey van den Berge-Hey ZK 49.22 2017
Vrouwen 8000 m Laurey van den Berge-Hey ZK 31.01 2015
Vrouwen cross Laurey van den Berge-Hey ZK 1e 2012
Vrouwen cross Laurey Hey ZK 1e 2011
U9 jongens cross Xander Roos ZK 1e 2012
U12 jongens 1100 m Zedie Joppe (A1) ZK 04.04 2017
U12 jongens 900 m Zedie Joppe ZK A2 4.00 2017
U20 mannen 8000 m Maikel Peeman ZK 27.52 2015
Mannen korte cross Edwin Stolk ZK 1e 2009
Mannen korte cross Edwin Stolk ZK 1e 2007
Mannen korte cross Edwin Stolk ZK 1e 2006
Mannen korte cross Edwin Stolk ZK 1e 2004
Mannen korte cross Edwin Stolk ZK 813 pnt 2002
Mannen 50 cross Jan Zuidweg ZK 1e 2006
= elektronische tijd